Stomatologia

Prywatny gabinet dentystyczny w Sieradzu

Przestań czuć dyskomfort na myśl o wizycie u dentysty! Sokrates Sieradz to profesjonalna praktyka dentystyczna, działająca w ramach centrum medycznego w Sieradzu. W trosce o dobro naszych pacjentów i ich piękny uśmiech, w naszym gabinecie dentystycznym w Sieradzu stawiamy na najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, wprowadzamy nowe udogodnienia i poszerzamy stale ofertę usług stomatologicznych.

W naszym prywatnym gabinecie dentystycznym w Sieradzu spotkasz wyłącznie lekarzy o wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy ze stomatologami i chirurgami szczękowymi, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności zawodowe.

Oferujemy kompleksowe usługi gabinetu dentystycznego, w tym:

 

Leczenie zębów (leczenie kanałowe) cennik

Leczenie endodontyczne, popularnie zwane leczeniem kanałowym to sposób, by uratować bolący ząb przed usunięciem (czyli ekstrakcją). Nasz gabinet dentystyczny w Sieradzu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami!

W przypadku leczenia kanałowego wykonujemy:

  • leczenia kanałowe – ząb 1-kanałowy,
  • leczenia kanałowe – ząb 2-kanałowy,
  • leczenia kanałowe – ząb 3- i więcej kanałów,
  • leczenia kanałowe – ząb 1-kanałowy (mikroskop),
  • leczenia kanałowe – ząb 2-kanałowy (mikroskop),
  • leczenia kanałowe – ząb 3- i więcej kanałów (mikroskop).

W większości przypadków leczenie zębów kanałowo wymaga więcej niż jednej wizyty. W centrum medycznym Sokrates dążymy do tego, by ilość wizyt w trakcie leczenia kanałowego była jak najmniejsza.

Koszt leczenia kanałowego u stomatologa w centrum medycznym Sokrates w Sieradzu jest uzależniony od wielu czynników. W skład cennika leczenia wchodzi m.in. wykorzystanie mikroskopu, konsultacja endodontyczna, wypełnienie kanałów, itp.

Ile kosztuje wizyta u dentysty?

Koszt wizyty w gabinecie stomatologicznym w Sieradzu uzależniony jest od wielu  czynników. Zupełnie inna będzie cena protezy hybrydowej czy odbudowy złamanego zęba, w porównaniu do klasycznej porady stomatologicznej, piaskowania czy wybielania zębów.

W gabinecie dentystycznym Sokrates w Sieradzu staramy się oszacować koszt wizyty dentystycznej jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu. Podczas leczenia, nasi profesjonalni stomatolodzy dokładnie objaśniają, na czym polega leczenie, jak powinny wyglądać kolejne etapy prac oraz podają orientacyjne koszty wizyty u dentysty w Sieradzu na ul. Wnuka.

Rejestracja telefoniczna:
(pn-pt. 8.00-20.00):

tel. 43 650 65 40, 500 108 800